واحد تضمین کیفیت - 2.4 out of 5 based on 7 votes
رای دهی:  / 7
ضعیفعالی 

واحد تضمین کیفیت

این واحد با هدف تضمین کیفیت محصول تولیدی شرکت و نظارت و کنترل تمامی مراحل موثر بر کیفیت محصول، مشغول به فعالیت می باشد. واحد تضمین کیفیت شرکت پارس سوخت فرآیند گرمسار در تاریخ 1395/08/01 موفق به اخذ گواهینامه   ISO 9001:2015 از موسسه DQS و گواهینامه کیفیت از موسسه IQ NET گردید.

کارشناس تضمین کیفیت تمامی فرم ها و دستورالعمل های لازم جهت تولید و کنترل محصول را طراحی نموده و در اختیار هر بخش قرار داده است. مواد اولیه ورودی از ابتدا ورود به کارخانه مطابق با فرم های طراحی شده تحویل انباردار شده و بر اساس دستورالعمل های تدوین شده، تست های لازم جهت کنترل کیفیت آن ها توسط واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد و در صورت انطباق یا عدم انطباق آن ها با الزامات مورد نظر، نتیجه به اطلاع واحد تضمین کیفیت می رسد. در این مرحله با توجه به دستورالعمل های تدوین شده و نظر مدیریت اقدامات لازم صورت می پذیرد. تمامی مراحل تولید و کنترل کیفی محصول، بر اساس دستورالعمل های تدوین شده صورت می گیرد و نتایج در فرم های مربوطه ثبت می گردد. در انتهای هر روز، واحد تضمین کیفیت، مستندات آن روز را بررسی نموده و گزارشات لازم را تهیه می کند. این واحد، کلیه گزارش های مربوط به تولید، ذخیره سازی، کنترل کیفی، خرید و فروش و گزارشات مالی را، به شکل نمودارهای کنترلی تدوین کرده و در جلسات مدیریتی به اطلاع مدیرعامل می رساند تا بر اساس اهداف و خط مشی سازمان، تصمیمات لازم اتخاذ گردد. همچنین واحد تضمین کیفیت با هماهنگی مدیریت و سرپرست هر بخش، وظیفه شناسایی نیازهای آموزشی پرسنل و برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های آموزشی لازم را، به عهده دارد.

اهداف سازمان، استراتژی ها، نقشه فرآیند تولید، خط مشی، نظامنامه و سایر مستندات مدیریتی توسط واحد تضمین کیفیت تدوین شده و در دوره های زمانی مشخص مورد بازنگری قرار می گیرد. همچنین جهت اطمینان از حفظ روند مطلوب ایجاد شده و بهبود مستمر، جلسات بازنگری مدیریت هر شش ماه با حضور مدیریت و سرپرست همه بخش ها برگزار می شود، تصمیمات لازم جهت دستیابی هر چه بیشتر به اهداف سازمان اتخاذ می گردد و دوره پایش و مسئول انجام تصمیمات، مشخص شده و به اطلاع کلیه واحد ها می رسد.

پل ارتباطی جهت کسب اطلاعات بیشتر:

تلفن تماس:7-34557406-(23)-98+

فکس: 34557408-(23)-98+

 ایمیل واحد تضمین کیفیت:

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

درباره مادرباره تیم پارس سوخت فرآیند/فارسی

شرکت پارس سوخت فرآیند گرمسار

اولین تولید کننده AdBlue برای خودروهای دیزل دارای استاندارد آلایندگی یورو 4 ،5 و 6 دارای گواهینامه ISO 9001:2015 از موسسه DQS آلمان

تولید این ماده در این شرکت با بالاترین کیفیت ممکن و بر اساس استاندارهای جهانی انجام می شود.

آمار سایت

تعداد بازدید مطالب
153893

AdBlue

AUS32 یا مایع مبدل گازهای خروجی اگزوز که در ایران و اروپا با نام Adblue معروف است، یک محلول آب و اوره می باشد که از 32.5% اوره خالص و 67.5% آب دیونیزه تشکیل شده است. AUS32 به طور گسترده در خودروهای دیزل دارای استاندارد آلایندگی یورو 4 و 5 و 6 مورد استفاده قرار می گیرد. این محلول یک مایع مصرفی در قسمت کاتالیست انتخابی(selective catalytic reduction-SCR) خودروهای دیزل بوده و میزان گازهای سمی اکسید های نیتروژن (NOx) را به میزان بسیار بالایی کاهش می دهد. انجمن خودرو سازی آلمان VDA  نام تجاری Adblue را کنترل و مدیریت می کند.

گالری عکسگالری تصاویر/فارسی

تماس باماجهت تماس با ما از راه های زیر اقدام نمایید

گرمسار، شهرک صنعتی گرمسار، انتهای پژوهش 5، پلاک 10

+98-(23)-34557406-8 

+98-(23)-34557408: Fax

  www.psfcompany.com

  info@psfcompany.ir

http://t.me/PSFCOMPANY:telegram 

+98-9122701210  

Fanavaraniran